O firmie

Od 2004 roku, staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę, ale nadal zaskakuje nas, że niektóre warsztaty samochodowe cieszą się złą opinią. Dlatego konsekwentnie dążymy do tego, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług. Jesteśmy niezmiernie dumni, że przez wiele lat nasz grono stałych klientów się powiększa, a to świadczy o jakości naszej pracy.

 

Do roku 2017 nasz warsztat nosił nazwę Auto-Skutnik, ale wraz z moim nowym partnerem biznesowym, Mikołajem, postanowiliśmy zmienić nazwę na Auto Serwis Cegielniana i.m.s.. Chcemy być rozpoznawani jako warsztat oferujący kompleksowe i profesjonalne usługi dla samochodów różnych marek.

 

Jesteśmy w stanie rozwiązywać problemy w większości typów samochodów i podejmujemy wszelkie wysiłki, aby zaoferować alternatywne rozwiązania, jeśli nie możemy usunąć usterki. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego dla stałych klientów oferujemy możliwość udostępnienia samochodu w czasie większych napraw.

 

Pracujemy w jednym niepowtarzalnym składzie, a nasi pracownicy to specjaliści z doświadczeniem, którzy stawiają na zaufanie i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Dzięki temu, nasz warsztat cieszy się dobrą reputacją wśród klientów i jesteśmy dumni z naszej pracy.