Wulkanizacja

Wulkanizacja

Opony są jednym z tych elementów, który wymaga zainteresowania kierowców, którzy liczą na bezawaryjną jazdę w dowolnych warunkach. Wulkanizacja jest jedną z naszych usług, która pozwoli nie tylko ocenić, ale także zadbać o odpowiednią jakość Państwa opon. 

 

Dzięki naszej pomocy będą mogli Państwo dowiedzieć się wszystkiego nie tylko na temat opon, ale także i stanu całych kół, które trzymają Państwa pojazd w kontakcie z nawierzchnią. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, warto wymieniać i sprawdzać regularnie swoje opony. Dzięki temu możemy liczyć na spokojną jazdę zarówno po mieście, jak i na dłuższych trasach.

 

Jakie usługi świadczy nasz serwis wulkanizacyjny i ile kosztują?

Wymiana opon – jest to najbardziej popularna usługa, z której sezonowo korzystają kierowcy co roku. Zmieniamy dla Państwa opony lub całe koła z letnich na zimowe, oraz na odwrót. Cena wymiany zależna jest od felgi (aluminiowa bądź stalowa), a także od średnicy opony.

 

Komputerowe wyważanie kół – chociaż jest to opcjonalna usługa, z zasady wyważanie kół powinno wykonywać się systematycznie, podczas ich wymiany. Większość naszych klientów zgadza się z tą teorią, tak więc podczas wymiany opon dobierane jest przez nich także wyważenie. Pamiętajmy że na skutek jazdy po dziurach czy krawężnikach, nasza opona zmienia rozkład swojej masy. Dodatkowo przy wymianie opon na feldze jest to już nasz obowiązek.

 

Naprawa opon – jeśli uszkodzenie opony nie jest duże i naprawa nie wiąże się z ryzykiem niebezpieczeństwa na drodze, zaproponujemy Państwu naprawę opony, czyli krótko mówiąc, jej łatanie. Jest to dość tania i bardzo dobra usługa. Nasz wulkanista wypełni dziurę w oponie, następnie podda ją testowi szczelności. Całość realizacji powinna zając około 30 minut.

 

Przechowywanie kół i opon – jest to usługa przygotowana dla osób, które nie mają miejsca na przechowywanie swoich kół bądź opon. Za drobna opłatą przyjmiemy wszystkie części klienta i bezpiecznie przechowamy je do następnego sezonu.

 

Te i inne usługi znajdą Państwo w naszej ofercie wulkanizacyjnej. Posiadamy specjalistów od wulkanizacji, którzy podejdą do każdej realizacji indywidualnie i zdiagnozują a następnie zajmą się problemem w Państwa aucie.